Office 365 elektroninis paštas

Vilniaus kolegijos studentų ir darbuotojų Office 365 paskyra ir joje esantis el. paštas pasiekiamas adresu https://www.office.com. Prisijungimo lange suveskite turimą Vilniaus kolegijos prisijungimo vardą ir slaptažodį:

Studentams

  • Prisijungimo vardą pavidalu s987654@ad.viko.lt, būtina prie savo ID prirašyti @ad.viko.lt,  tokiu būdu nurodant serverio adresą (nepainioti prisijungimo vardo su el. pašto adresu, kuris studentams baigiasi @stud.viko.lt, pvz vardas.pavarde@stud.viko.lt);
  • Slaptažodį (tokį patį, kurį naudojate jungdamiesi prie kitų servisų, pvz moodle.viko.lt).

Darbuotojams

  • Prisijungimo vardą pavidalu v.pavarde@ad.viko.lt, čia v – pirma vardo raidė, būtina prie prisijungimo vardo prirašyti @ad.viko.lt,  tokiu būdu nurodant serverio adresą (nepainioti prisijungimo vardo su el. pašto adresu, kuris darbuotojams baigiasi @viko.lt arba su fakulteto trumpiniu, pvz. @eif.viko.lt);
  • Slaptažodį (tokį patį, kurį naudojate jungdamiesi prie kitų servisų, pvz moodle.viko.lt).

Prisijungus paštą rasite Mail skiltyje.

 

Elektroninio pašto adresų knygoje yra visų dėstytojų ir darbuotojų elektroninių paštų adresai. Visai studentų grupei žinutę galima nusiųsti adresato lauke nurodant grupės pavadinimą, pvz. PI16A@stud.viko.lt, kur PI16A yra grupės identifikatorius.

Visiems Vilniaus kolegijos el. pašto vartotojams automatinių persiuntimų funkcija (auto-forwarding) dėl saugumo yra neveikianti. T.y. net jei ir nurodysite persiuntimo adresą, tuo adresu negausite laiškų.

Kolegijos darbuotojų ir studentų darbininių reikalų vykdymui naudojamas tik Vilniaus kolegijos elektroninis paštas.


El. pašto konfigūravimas mobiliuosiuose įrenginiuose.
El. pašto konfigūravimas Outlook programoje.
VK el. pašto konfigūravimo pvz. Android įrenginiuose.
Papildomų (shared) el. pašto dėžučių pridėjimas.

Reikiant pagalbos kreipkitės el. paštu
office365@viko.lt


Elektroninio pašto alternatyva, bendravimo ir bendradarbiavimo įrankis – Microsoft Teams.