Office 365 grupės

Office 365 grupių ir Teams naudojimas

Teams – tai pokalbių, susitikimų, turinio dalinimosi internete sprendimas. Teams yra Office 365 grupių dalis, todėl esamą Office 365 grupę galima įtraukti į Teams, tačiau Office 365 grupes ir Teams galima naudoti ir atskirai.

Kiekvienas Vilniaus kolegijos darbuotojas ir studentas gali naudoti Teams įrankį. Geriausias funkcionalumas pasiekiamas naudojant darbalaukio aplikaciją. Taip pat yra galimybė Teams naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose (Android, iOS) arba per naršyklę prisijungus prie Office 365.

Visais atvejais prisijungimui naudoti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį kaip jungiantis prie Office 365.


Komandos kūrimas

Įsijungus Teams įrankį pasirinkite Join or create a team ir spauskite Create team.

Pasirinkite norimą komandos tipą (jei nematote skirtingų tipų pasirinkimų lango, tuomet parenkamas įprastas Teams komandos variantas). Tipai šiek tiek skiriasi savo funkcionalumu (daugiau apie tipus). Rekomenduojama rinktis Staff Members arba Classes (darbui su studentais)

Įveskite komandos pavadinimą, aprašymą (pagal poreikį) ir pasirinkite privatumo būseną (rekomenduojama rinktis private, kuriant Classes automatiškai parenkamas private). Įvedus pavadinimą jo pabaigoje automatiškai atsiras užrašas -O365G.

Paspaudus Next, Add people lange galite pridėti pavienius asmenis, tačiau galima spausti skip ir juos įtraukti kitu būdu.

Sukurta grupė atsiras kairiajame Teams programos lange. Norint į grupę įtraukti didelį kiekį vartotojų patogiausia sugeneruoti prisijungimo kodą ir juo pasidalinti su reikiamais asmenimis. Ties grupės pavadinimu spauskite tritaškį, pasirinkite Manage team, pasirinkite Settings ir ties Team code laukeliu paspaudus Generate bus sukurtas prisijungimo kodas į komandą.
Taip pat įtraukti į komandą naujus narius galima sugeneravus nuorodą į komandą. Ties komandos pavadinimu paspaudus tritaškį pasirinkite Get link to team, sugeneruota nuoroda pasidalinkite su reikiamais žmonėmis. Tačiau tokiu būdu pasijungusius naujus narius reikės dar papildomai patvirtinti Pending Requests lange.


Prisijungimas prie sukurtos komandos

Žinodami komandos kodą prie kurios norite jungtis įveskite jį Teams programoje, ties Join a team with a code.


Teams video įrašų kūrimas