Office 365

Vilniaus kolegijos studentai  ir darbuotojai turi prieigą prie Office 365 portalo. Prisijungti prie jo galima su turimu Vilniaus kolegijos prisijungimo vardu ir slaptažodžiu (studentams prisijungimo vardas pavidalu s987654@ad.viko.lt, darbuotojams v.pavarde@ad.viko.lt).

Office 365 paslaugų paketas apima kelias skirtingas paslaugas.


 • Elektoninis paštas (50 GB talpa), kalendorius, kontaktai.
 • Failų saugykla OneDrive for Business (1 TB talpa). Paskyra skirta studijoms/darbui reikalingų failų talpinimui.
 • Skype for Business – programa skirta tarpusavio bendravimui tiesioginiais pranešimais, garso, HD vaizdo skambučiais, konferencijų organizavimui. Skype for Business skirtas vidinei komunikacijai, tačiau galima bendrauti ir su Skype vartotojais.
 • Dokumentų kūrimas ir darbas su jais Online (pvz. Word, Excel).
 • Darbalaukio Office 2016 paketas asmeniniame kompiuteryje su vienerių metų licencija (tęsiant analogišką Vilniaus kolegijos ir Microsoft bendradarbiavimą, licencija bus pratęsta).  Office 2016 studentams. Office 2016 darbuotojams.
 • Aplikacijos mobiliesiems įrenginiamsInstrukcija pašto konfigūravimui mobiliuosiuose įrenginiuose. Pavyzdys konfigūruojant VK vartotojo el. paštą Android įrenginiuose.
 • Sharepoint – vieta laikyti, tvarkyti, bendrinti ir pasiekti iš bet kur reikiamą informaciją. Sharepoint paslauga skirta tik Vilniaus kolegijoms darbuotojams.
 • Microsoft Forms – apklausų, formų kūrimo įrankis. Įrankiu galima nesunkiai kurti apklausas, rezultatai pateikiami grafinėje aplinkoje, taip pat ir Excel faile. Galima parinkti ar apklausa skirta visiems ar tik Vilniaus kolegijos darbuotojams. Naudojimo instrukcija.
 • Microsoft Delve – vieta, kur galite matyti aktualius sau dokumentus, taip pat savo kolegų profilius, jų bendrintus jums (shared) dokumentus. Delve matote tik tokius dokumentus, prie kurių turite prieigą. Jeigu sukuriate bendrinimo nuorodą į dokumentą ne konkretiems asmenims, o visiems (pvz. anyone with a link can view and edit), tokiu atveju kiekvienas VK darbuotojas Delve matys tą dokumentą.
  Delve niekam nėra matomi jūsų asmeniniai failai, kurie nėra bendrinti. Delve naudojimas.
 • Microsoft Teams – bendravimui skirta aplikacija; tiesioginiai pranešimai, skambučiai, konferencijos, failų dalijimasis. Teams skiriasi nuo Skype for Business, nes galima naudoti online versiją, kuomet nereikia turėti instaliuotos aplikacijos. Patogu sukurti žmonių grupę, kurią išsaugojus, ši visada bus lengvai pasiekiama. Teams naudojimas.

Darbuotojams nustojus dirbti Vilniaus kolegijoje, taip pat studentams baigus arba nutraukus studijas, Office 365 prieiga bus panaikinta.