Teams vaizdo įrašų kūrimas

Teams įrankis turi galimybę įrašyti video. Įrašinėjimo galimybė veikia naudojant darbalaukio Teams programą (ateityje numatoma, kad tokią galimybę turės ir Teams naudojamas per naršyklę). Įrašinėjimo funkcija gali būti pravarti esant poreikiui įrašyti paskaitas, vėliau jas dalintis su studentais.

Kas gali kurti įrašus?
Kaip naudotis įrašymo funkcija?
Kur saugomi įrašai?
Ką galima daryti su įrašu Stream portale?
Kas turi prieigą prie įrašų?


Kas gali kurti įrašus?

Įrašinėjimo funkcija suteikiama rašant užklausą office365@viko.lt. Kiekvienam VK darbuotojui parašiusiam užklausą bus prikabinta įrašų kūrimo funkcija.


Kaip naudotis įrašymo funkcija?

  1. Prieš pradedant įrašinėti, reikiamoje komandoje pradėkite online susitikimą. Spauskite ant kameros ikonos ir Meet now
  2. Norėdami pradėti įrašinėti spauskite tritaškį ir pasirinkite Start recording
  3. Įrašinėjant matoma raudona ikona
  4. Norėdami dalintis savo darbalaukiu, pasirinkite dalijimosi ikoną ir spauskite ant ekrano atvaizdo Desktop skiltyje (galima dalintis ne visu ekranu, o konkrečia programa, bet ne su visomis programomis pavyks įrašas, todėl rekomenduotina rinktis visą ekraną)
  5. Norint sustabdyti įrašą spauskite tritaškį ir pasirinkite Stop recording

 

Pastaba. Norint kurti įrašą be pašalinių, galima tai padaryti susikūrus tuščią grupę ir toliau kurti įrašą joje.


Kur saugomi įrašai?

Sustabdžius įrašinėjimą vyksta įrašo saugojimas Office 365 Stream portale. Bendrame komandos kanale, kur įrašinėjote online susitikimą, matysite saugojimo pranešimus.

Išsaugotą įrašą gali peržiūrėti visi grupės nariai. Norėdami atsidaryti įrašą Stream portale spauskite ant šalia įrašo esančio tritaškio ir pasirinkite Open in Microsoft Stream


Ką galima daryti su įrašu Stream portale?

Stream portale galite matyti ir redaguoti papildomą įrašų funkcionalumą. Pasirinkę norimą įrašą ir paspaudę edit matysi įrašo papildomų galimybių langą

Čia galėsite dalintis įrašu su asmenimis, kurie nėra grupėje, kurioje buvo kurtas įrašas, galėsite pridėti aprašymą, atsisiųsti, ištrinti video ir t.t.


Kas turi prieigą prie įrašų?

Įrašo autorius yra ir įrašo savininkas, kuris gali keisti prieigos teises. Sukūrus įrašą jį mato grupės nariai, kurioje buvo padarytas įrašas.

Prieigą prie įrašo galite redaguoti per Stream portalą. Įrašu galima dalintis su Vilniaus kolegijos darbuotojais ir studentais. Šiuo metu Stream neturi galimybės dalintis įrašais su žmonėmis neturinčiais VK prisijungimo. Tokiu atveju galima atsisiųsti norimą įrašą ir juo dalintis kitu būdu su reikiamais asmenimis (pvz. naudojant OneDrive).